Rusya


Rusya 

Rusya Vize İşlemleri İçin Açıklama

Rusya 01.01.2016 sonrası Türk Vatandaşlarına yeniden vize uygulamaktadır. Şirketimizin Rusya Başkonsolosluğuna sizin adınıza Rusya Vizesi başvurusu yapmaya tam yetkilidir! Rusya Yeşil Pasaport Sahiplerine Vize Uygulamaktadır. Bize danışmadan ve Özel fiyatlarımızı öğrenmeden Rusya Vizesi ALMAYIN…Unutmayın Rusya Vizesi bizim işimiz. Rusya vizesi talebinizi bize iletin, Hemen işlemleriniz başlasın ekspres veya normal olmak üzere en kısa sürede vizeniz hazır olsun. - Ticari Vize; Pasaportunuz ( Vize bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olmalı) Arka Fonu beyaz 1 adet fotoğraf Davetiye Bize ulaşarak Davetiye hakkında bilgi alabilirsiniz. Ticari vize başvuruları 1 yada 4 iş gününde yanıtlanır. - Turistik Vize; Pasaportunuz ( Vize bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olmalı) Arka Fonu beyaz 1 adet fotoğraf Varsa Otel rezervasyonlarınız (Bu konuda bize danışabilirsiniz.) - Fuar ziyareti; Pasaportunuz ( Vize bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olmalı) Arka Fonu beyaz 1 adet fotoğraf Fuara ilişkin dökümanlar Varsa Otel rezervasyonlarınız (Bu konuda bize danışabilirsiniz.) - Öğrenci; Pasaportunuz ( Vize bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olmalı) Arka Fonu beyaz 1 adet fotoğraf Davetiye Varsa konaklanacak yere ilişkin belgeler Ekstra evraklar talep edilecektir. - İşçi; Pasaportunuz ( Vize bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olmalı) Arka Fonu beyaz 1 adet fotoğraf Davetiye

Rusya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Gerekli evrakları öğrenmek için meslek grubunuza göre seçim yapınız. Her türlü sorularını için 0342 232 36 46 numaralı telefonumuzu arayınız.

Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
- Başvuru Formu & Radevu ( Tarafımızdan )
- Çalışmış Olduğu Kurumdan Görev Belgesi ( Mühürlü & İmzalı )
- Çalışmış Olduğu Kurumdan İzin Ve Garanti Yazısı ( Mühürlü & İmzalı )
- Maaş Bordrosu
- SSK Hizmet Dökümü ( BarkoDlu )
- Banka Hesap Dökümü
- Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
- Tapu & Araç Ruhsatı
- Pasaport Aslı & Fotokopisi
- Kimlik Fotokopisi
- 2 Adet Biyometrik Fotoğraf

Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
İncilipınar Mahallesi 36057 nolu cadde
Şehitkamil, Gaziantep

PUSULA VİZE İLETİŞİM

Vize ve Seyahat Sağlık Sigorta ile ilgli her türlü sorunlarınızı iletişim formumuzu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

İletişim Formu