Yeni Zelanda


Yeni Zelanda 

Yeni Zelanda Vize İşlemleri İçin Açıklama

Yeni Zelanda: 1- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak zorundadır; Lacivert (UMUMİ) Pasaport : VİZE ALMAK ZORUNDADIR Yeşil (HUSUSİ) Pasaport : VİZE ALMAK ZORUNDADIR Gri (HİZMET) Pasaport : VİZE ALMAK ZORUNDADIR Kırmızı (DİPLOMATİK) Pasaport : VİZE ALMAK ZORUNDADIR 2- Lütfen pasaport süresinin en az 6 ay olmasına dikkat ediniz. 3- Yeni Zelanda Büyükelçiliği pasaportların 2. sayfasındaki hamilinin imzası kısmının pasaport sahibi tarafından mutlaka imzalı olmasını istemektedir. 4- Vize başvuru formları eksiksiz olarak büyük harfle doldurulmalı ve mutlaka pasaport sahibi tarafından imzalanmalıdır. 5- 70 yaş ve üstü yolculardan özel seyahat sağlık sigortası istenmektedir. 6- Büyükelçilik başvuruda bulunduğunuz evrakların ORJİNAL olmasını istemektedir. Daha sonradan talep etmesi halinde vizeye başvuran yolcuyu bizzat Ankara’ya mülakata çağırabilir. 7- Yeni Zelanda Büyükelçiliği randevu sistemi ile çalışmaktadır ve minimum 7 gün önceden randevunuzu almanız gerekmektedir. Vize başvuru günleri; Pazartesi 09:30 ile 12:00 arası Salı 09:30 ile 12:00 arası Çarşamba 09:30 ile 12:00 arası Perşembe 09:30 ile 12:00 arası Cuma 09:30 ile 12:00 arası Vize işleminin sonuçlanma süresi 4 iş günüdür ve Express uygulaması ne yazık ki yoktur. Fakat pasaportunuzda Schengen yada A.B.D. vizesi mevcut ise 2 günde vizeniz sonuçlanabilir. (Konsolosluk yada elçilikler süreyi uzatma hakkına sahiptirler, bu konu dikkate alındığında başvurunuzu seyahat tarihinizden en az 20 gün önce yapmanızı öneririz.)

Yeni Zelanda Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Gerekli evrakları öğrenmek için meslek grubunuza göre seçim yapınız. Her türlü sorularını için 0342 232 36 46 numaralı telefonumuzu arayınız.

Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
- Başvuru Formu & Radevu ( Tarafımızdan )
- Çalışmış Olduğu Kurumdan Görev Belgesi ( Mühürlü & İmzalı )
- Çalışmış Olduğu Kurumdan İzin Ve Garanti Yazısı ( Mühürlü & İmzalı )
- Maaş Bordrosu
- SSK Hizmet Dökümü ( BarkoDlu )
- Banka Hesap Dökümü
- Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği
- Tapu & Araç Ruhsatı
- Pasaport Aslı & Fotokopisi
- Kimlik Fotokopisi
- 2 Adet Biyometrik Fotoğraf

Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
Tüm bilgiler Üstte verilmiştir.
İncilipınar Mahallesi 36057 nolu cadde
Şehitkamil, Gaziantep

PUSULA VİZE İLETİŞİM

Vize ve Seyahat Sağlık Sigorta ile ilgli her türlü sorunlarınızı iletişim formumuzu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

İletişim Formu